Przejdź do treściKomunikacjaDarmowy parkingSklep w pobliżuŻabka, Biedronka, Dino
Restauracje w pobliżu


Najbliższa 100 m od pensjonatu
Wygodny dojazdHerbata i kawa


dostępne w naszych kuchniach

BLOG

Pensjonat a hotel – jakie są różnice?


Komfortowy pensjonat w malowniczej części Rokietnicy, a może nowoczesny hotel w centrum Poznania? Takie pytania dziś zadają sobie turyści i osoby, przybywające do tej części kraju z wielu innych powodów, również służbowych. Pytanie w ogóle – czym różni się pensjonat od hotelu? Nazwy te bardzo często stosowane są zamiennie, a okazuje się, że oba obiekty znacznie się od siebie różnią. Warto więc te różnice poznać.

Hotel pracowniczy – jakie musi spełniać wymogi?


Ku zaskoczeniu wielu osób, kwatery pracownicze muszą spełniać nieco inne wymogi niż zwykły nocleg, jakiego zazwyczaj szukamy dla siebie. W tym przypadku ogromne znaczenie ma nie tylko komfort, ale również cena. W końcu są wynajmowane na dłuższy okres. Jakie w takim razie wymogi musi spełniać hotel pracowniczy?

Jak znaleźć komfortowy nocleg w niskiej cenie?


Planując urlop czy wyjazd służbowy często jednym z kryteriów branych pod uwagę podczas wyboru noclegu jest cena. Czy cena przekłada się na komfort wypoczynku? A może jedynie jest dodatkiem za luksusy, jakie wymagane są podczas pobytu? No i najważniejsze pytanie na koniec - Czy da się znaleźć komfortowy nocleg w niskiej cenie?

Imprezy sportowe w okolicy


Rokietnica i jej malownicza okolica to nie tylko zabytkowe budowle, piękne jeziora i parki krajobrazowe. To także miasto przyjazne miłośnikom sportu i aktywności fizycznej pod każdą postacią!

Jak działa hotel dla pracowników?


Hotel dla pracowników czy kwatery pracownicze to idealne rozwiązanie, jeśli obowiązki służbowe wymagają wyjazdu w delegację. To rozwiązanie również na dłuższy okres, kiedy praca odbywa się poza miejscem zamieszkania pracownika czy nawet w dużej odległości od siedziby firmy.

Gdzie spędzić długi weekend?


Rokietnica położona jest nieopodal Poznania, dzięki czemu oprócz ciekawych zabytkowych miejsc można tam znaleźć wiele interesujących atrakcji nie tylko dla turystów. Każdy znajdzie coś dla siebie. Niezależnie czy wybierasz się na długi weekend w pojedynkę, z ukochaną osobą, czy rodziną. Oto nasza lista miejsc wartych odwiedzenia w Rokietnicy i jej pobliżu!

Organizacja przyjęć - nocleg dla gości to nie problem!


Organizacja przyjęć niezależnie od okoliczności spędza większości z nas sen z powiek. Szczególnie jeśli dodatkowo trzeba pomyśleć o noclegu dla gości. Jak się do tego przygotować i gdzie szukać? Jeśli planujesz przyjęcie w Rokietnicy, sprawdź nasze lokalne sztandarowe restauracje.

Rokietnica – co warto zobaczyć?


Rokietnica - wieś w powiecie poznańskim, która według legendy swą nazwę zawdzięcza diabłu o imieniu Rokita. Zaś według historycznych zapisków rokita to gatunek wierzby, które również występują w rokietnickiej legendzie. Co warto zobaczyć we współczesnej Rokietnicy? Może niekoniecznie diabła, ale z pewnością mnóstwo innych ciekawych miejsc.

Wróć do spisu treści